» NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, poinformujemy Cię o najważniejszych wydarzeniach.

Stowarzyszenie istnieje od 2007 roku. Wykształciliśmy ponad 700 instruktorów rekreacji ruchowej.
Majówka z jogą 30 kwietnia – 3 maja 2012
MAŁGORZATA GRABARA, AGNIESZKA ULFIK i JANUSZ SZOPA ZAPRASZAJĄ na WEEKEND MAJOWY z JOGĄ na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Janowie-Złotym Potoku k. Częstochowy


W 2007 roku rozpoczęliśmy warsztaty z absolwentami organizowanych przez nas kursów instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system ćwiczeń hatha jogi, jednak ze względu na duże zainteresowanie innych osób tymi spotkaniami, od kilku lat rozszerzyliśmy naszą ofertę zapraszając do udziału w tych spotkaniach uczestników o dowolnym poziomie znajomości ćwiczeń hatha jogi. 

Najbliższy Weekend Majowy będzie już jedenastym spotkaniem w ramach tego cyklu. Prowadzącymi zajęcia będą wykładowcy wspomnianych kursów, a jednocześnie wykładowcy studiów podyplomowych „Relaksacja i joga” prowadzonych w AWF Warszawa.

Cel warsztatów: 
Poznanie podstawowych i zaawansowanych asan hatha jogi oraz technik relaksacyjnych w oparciu o naukę o kulturze fizycznej, a także poprawa własnej kondycji psychofizycznej.

W programie:
Gwarantowana, zarówno intensywna jak i łagodna praktyka asan, wykłady z zakresu wiedzy wspierającej praktykę jogi oraz zajęcia praktyczne koncentracji umysłu i relaksacji. 
Warsztaty rozpoczniemy zajęciami w poniedziałek (30.04.) o godz. 17.00, natomiast zakończymy w czwartek (3.05.) po obiedzie.

Miejsce warsztatów: 

Sala gimnastyczna Technikum Zespół Szkół w Złotym Potoku im. Władysława Szafera, ul. Kościuszki 7.

Uczestnictwo w zajęciach do wyboru
  • w grupie dla zaawansowanych lub  w zajęciach prowadzonych równolegle 
  • w grupie dla osób preferujących łagodniejszy sposób ćwiczeń.
Zakwaterowanie w internacie - część pokoi jest wyremontowanych (z łazienkami).  

Internat dysponuje także miejscami w pokojach przed remontem. 

Osobom zainteresowanym wyższym standardem zakwaterowania proponujemy skorzystanie (we własnym zakresie) z hotelu lub z szeroko dostępnej bazy agroturystycznej w Janowie, Złotym Potoku, Poniku, Piasku i Olsztynie. 

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy przesłać na adres krzem712@gmail.com lub pod telefonem 697 245 455. W zgłoszeniu prosimy podać nr telefonu do ewentualnego kontaktu.

Publikacja: 2012-03-31 21:45:38